درباره ما

پس از سالها تجربه در زمینه فروش لپ تاپ با واردات و عرضه نوت بوک به دوستانمان افتخار داریم که کاملترین مجموعه لپ تاپ را درایران برایتان آماده کرده ایم. با در اختیار داشتن نمایندگی فروش معتبر ترین شرکت های عرضه کننده نوت بوک ( لپ تاپ ) و قطعات و نیز بهره گیری از کادر مجرب ، آزموده و با حوصلۀ خویش ، بر آن است تا در زمینۀ مشاوره ، راهنمایی ، تامین و خدمات پس از فروش انواع نوت بوک با Brand های Sony ,Toshiba , Dell , Asus , Acer , IBM , Lenovo , SAMSUNG , Fujitsu-Siemens و HP-Compaq ، همراه بی بدیل شما باشد .
در بازار استوک و فروشگاه های زیر مجموعه، کار بر دو محور : مشتری سالاری و آموزش استوار بوده و تولید آگاهی جهت خریداران در خصوص کالاها ( چه در سبد بازار استوک موجود باشد و چه نباشد) و نیز پشتیبانی بی وقفه از ایشان ، را به یکی از قابل اعتماد ترین مراکز فروش نوت بوک مبدل نموده است . این گفته ، نه تعریف بلکه عباراتی جاری بر زبان مشتریان ما می باشد .
پرسنل این واحد ضمن تعامل بی وقفه با هموطنان علاقه مند ِ ساکن تهران ، مفتخرند که دوستان بسیاری را در سایر نقاط کشور از طریق این وب سایت ، به خانواده بزرگ بازاراستوک افزوده اند .

به امید دیدار و همکاری با شما در BazarStock .