چگونه از نرم افزار شاد استفاده کنیم؟

برنامه شبکه اجتماعی دانش آموزان یا به اختصار شاد، بزرگترین برنامه تعاملی کشور است که توسط تیم فنی همراه اول برای وزارت آموزش و پرورش جهت پیگیری آموزش دانش آموزان در این شرایط سخت همه گیری کرونا که مدارس تعطیل شده اند تولید شده است. این برنامه با گذشت چیزی حدود پنج الی شش ماه از شروع به کارش، بیش از چهارده میلیون کاربر در فضای مجازی خود دارد.

این برنامه تنها برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است و زمان عرضه نسخه ویندوزی آن مشخص نیست.

 

والدین عزیز می توانند برای استفاده از این برنامه از این سه روش اقدام کنند:

  1.  دستگاه هایی با سیستم عامل اندروید مثل تبلت های اندرویدی تهیه کنند.
  2.  یا اگر در خانه لپ تاپ دارند با استفاده از برنامه های شبیه ساز محیط اندروید که برای سیستم عامل ویندوز عرضه شده اند مثل برنامه Nox Player، برنامه شاد را در محیط لپ تاپ خود نیز اجرا کنند.
  3. استفاده از نسخه تحت وب آن با مراجعه به سایت شاد به آدرس www.shad.ir

برای روش اول لازم است که شما پس از تهیه دستگاه مورد نظرتون برنامه شاد را از خود سایت شاد یا دیگر منابعی که میشناسید دانلود کرده و روی دستگاه تان نصب کنید و پس از نصب با وارد شدن به برنامه و انجام هر آنچه به صورت پیش نیاز لازم دارد وارد فضای کاربری خود شوید.

برای روش دوم لازم است یکی از برنامه های شبیه ساز محیط اندروید به عنوان مثال Nox Player را برای ویندوز لپ تاپ خود دانلود کرده، نصب کرده، برنامه اندرویدی شاد را نیز دانلود کرده و با مراجعه به آموزش هایی که در اینترنت قرار گرفته است برنامه شاد را در محیط آن برنامه شبیه ساز اندروید که نصب کرده اید اجرا کنید و فضای کاربری خودتان را ایجاد کنید.

برای روش سوم لازم است به سایت شاد به آدرسی که در بالا امده است مراجعه کنید، سپس بر روی دانلود نسخه وب کلیک کنید و اطلاعاتی را که از شما می خواهد را بدهید و وارد فضای کاربری خود شوید یا آن را بسازید در صورت نداشتن.

#شاد #آموزش_مجازی #مدرسه #اندروید #ویندوز #لپتاپ